Bakalářský program Mikroelektronika a technologie

Mikroelektronika a technologie

Nestačí vám jen vědět, že máte doma přístroje jako černé krabičky? Chcete zjistit, co je uvnitř a jak se to dá vylepšit? Máme pro vás studium, kde se naučíte všechno potřebné pro navrhování elektronických obvodů, včetně používání vhodných materiálů pro elektroniku.  Dozvíte se o alternativních zdrojích elektrické energie a budete pracovat s elektronovými mikroskopy. Z předmětů vás čeká např. matika, fyzika, materiály pro elektrotechniku, elektronické součástky, počítače a programování nebo trojrozměrné modelování. A navíc si zdokonalíte angličtinu.

Po ukončení studia budete specialisté na návrh a využití elektronických obvodů a technologie pro elektroniku. Zajímat se o vás budou technologické firmy a různé výzkumné ústavy. Ale nemusíte skončit u bakalářského studia, pokračujte na magistra! Třeba na obor Elektrotechnická výroba a management.

Víte, že...

Podnikáme se studenty exkurze do různých firem nejen v Brně a okolí?
Nabízíme dobrým studentům přivýdělek na projektech?
Práci můžete zpracovávat i ve firmě?

Více informací

Informace o Dnech otevřených dveří, přihláškách, přijímacích zkouškách apod. naleznete na webu fakulty. Naleznete zde také informace o kombinované formě studia.

Web fakulty