Úspěch Ing. Šafla – 1. místo v soutěži Cena podnikavosti studenta VUT

Rádi bychom Vás informovali o skvělém úspěchu Ing. Pavla Šafla, studenta doktorského studijního programu Ústavu elektrotechnologie.

Ing. Pavel Šafl zvítězil ve finále třetího ročníku celouniverzitní soutěže Cena podnikavosti studenta VUT spolupořádané s JIC (Jihomoravské inovační centrum) se svým projektem OMG Robotics 

 

Projekt OMG Robotics a firma OMG Robotics s.r.o.
Jedná se o projekty založeny 10.3.2022 na podporu informatiky na základních a středních školách. Podporujeme školy jak materiálově tak i  podkladově. Cely business model je postaven na komplexní službě, kdy dodávám školám elektroniku, kterou navrhuji a vyrábím. Dále školám vytváříme tematické plány, cvičební listy, cvičebnice, učebnice, školní vzdělávací plány atd. Jako poslední věc školám nabízíme školení personálu a projektové dny pro děti. V současné době vedu tým zhruba 8 lidí, kteří mi vypomáhají na projektu. Působíme na desítkách škol po celé české republice a jezdíme po veletrzích a konferencích a představujeme naše produkty široké veřejnosti a tudíž se specializujeme na B2B i B2C trh.

 

Více informací o soutěži a výsledcích naleznete na ZDE